مقالات آموزشی و کاربردی دزدگیر فروشگاهی شرکت چشم سوم


در این بخش تلاش کرده ایم تا به منظور افزایش سطح آگاهی  و آموزش مشتریان محترم ، مقالات کاربردی در زمینه آشنایی با نحوه کارکرد گیت فروشگاهی، تجهیزات جانبی، تفاوت ها و انتخاب صحیح محصولات و بسیاری دیگراز مواردی که مورد سوال مشتریان می باشد، توضیحات کاملی ارائه شود.

انتخاب بهترین گیت دزدگیر فروشگاهی چگونه است ؟

انتخاب بهترین گیت دزدگیر فروشگاهی  چگونه است ؟

انتخاب بهترین گیت دزدگیر فروشگاهی چگونه است ؟ به طور کلی گیتهای دزدگیر فروشگاهی را می توان از نقطه نظر تکنولوژی فرکانسی و یا ظاهر فیزیکی و نوع کاربرد مورد انتظار در فروشگاه بررسی نمود. در این مقاله به دنبال بررسی و نحوه انتخاب بهترین گیت دزدگیر فروشگاهی از نقطه نظر مصرف کننده یا در واقع بهره بردار فروشگاه هستیم. معمولاً مشکل اصلی صاحبان فروشگاه ها در انتخاب گیت دزدگیر مناسب این است که چه نوع دزدگیر فروشگاهی برای کسب و کار آنها مناسب تر بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

Read more

لیبل دزدگیر فروشگاهی چیست؟

لیبل دزدگیر فروشگاهی چیست؟

لیبل دزدگیر فروشگاهی چیست؟ لیبل دزدگیر فرشگاهی قطعه چسب داری است که بر روی اجناس فروشگاه که قابلیت الصاق اکسسوری چسبدار به انها وجود دارد اضافه می شود و مانع از ربودن انها توسط سارقان میشود اما لیبل های ضد سرقت فروشگاهی همانند هر محصول کمکی دیگری نیازمند نکاتی هستند. همانطور که در بالا گفته شد اول از همه باید کالای مد نظر قابلیت نصب لیبل را داشته باشد که این قابلیت از جهات مختلف همانند سایز کالا،سطح کالاو....مورد برسی قرار میگیرد لیبل های دزدگیر فروشگاهیدارای ابعاد،فرکانس،شکل ظاهری،کیفیت وکمیت های متفاوتی هستند.

Read more

بهترین لیبل دزدگیر فروشگاهی RF چیست؟

بهترین لیبل دزدگیر فروشگاهی RF چیست؟

لیبل دزدگیر RF بدلیل سهولت نصب، کاربردی برای طیف وسیعی از کالاها و قیمت پایین تر بعنوان پرکاربردترین تگ دزدگیر به همراه گیت دزدگیر RF در فروشگاه ها استفاده می شود.

Read more

انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی چیست؟

انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی چیست؟

انواع لیبل دزدگیر معمولا بر اساس تکنولوژی و فرکانس گیت دزدگیر هم فرکانس خود طراحی و تولید می شود.

Read more

لیبل امنیتی یا لیبل دزدگیر

لیبل امنیتی یا لیبل دزدگیر

لیبل های دزدگیر بطورکلی دارای سه تکنولوژی RF و AM و EM هستند. لیبل های AM با فرکانس 58kHz تنها در سایز 1*4 سانتی متر می باشد، اما لیبل های RF در سایزهای مختلف با فرکانس 8.2 , 4.7 MHz ارائه می شوند و لیبل EM معمولا فرکانس کمی دارند و در محدوده 50-60 Hz کار می کند و به شکل نخ باریک در طول 5 و 6 و9 سانتی متر تولید می شوند. بطور کلی لیبل های دزدگیر RF , AM روی فلزات یا آلیاژهای فلزی کار نمی کنند و نسبت به تگ های فروشگاهی دائمی ضعیف تر عمل می کنند که جزو نقاط ضعف آنها به شمار می رود. اما مزایای زیادی که دارد این نقطه ضعف را پوشش می دهد. بر خلاف آنها لیبل EM بگونه ای طراحی شده که روی اجناس فلزی کار می کند.

Read more

نمایش 1 تا 5 از 13 (3 صفحه)