درباره ما

امروزه استفاده از سیستم های ضد سرقت الکترو مغناطیسی(EAS) یا گیت های فروشگاهی برای مغازه ها و سوپر مارکت هایی که کالاهای خود را در دسترس مشتریان قرار می دهند، از ضروریات امنیتی برای کاهش سرقت به شمار می رود. در این راستا شرکت چشم سوم پس از بررسی نیاز بازار و سیستم های ضدسرقت فروشگاهی موجود در بازار شروع به انجام کار مطالعاتی بر روی برند های معتبر گیت اروپایی در زمینه دزدگیر های ضدسرقت فروشگاهی(EAS ) نمود، پس از بررسی محصولات شرکتهای مختلف و انجام تست های فنی و میدانی توسط کارشناسان فنی شرکت، برند RAKO آلمان مورد تایید قرار گرفت.

بدین ترتیب با حضور مدیریت محترم مجموعه در شرکت RAKO   آلمان و عقد قرارداد همکاری، از سال 89 ، چشم سوّم به عنوان نماینده رسمی و انحصاری RAKO آلمان در ایران فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت مفتخر است که پس از اخذ نمایندگی و در طی 5 سال گذشته چندین هزار دستگاه گیت فروشگاهی را در سرتاسر ایران نصب و راه اندازی نماید. علاوه بر این همکاری و عقد قرارداد با برندها و مجموعه های شاخص فروشگاهی بزرگ، نشان از کیفیت ممتاز و متفاوت برند آلمانی RAKO در مقایسه با سایرمحصولات دارد.

cheshme3

در بازار فعلی ایران متأسفانه به دلیل عدم وجود دانش کافی در دستگاه های نظارتی و سطح پایین آگاهی عمومی ، سیستم های نامرغوب چینی به راحتی ، تحت عنوان برندهای معتبر اروپایی عرضه می شوند که باعث خدشه دار شدن اعتبار سایر برندهای معتبر و با اصالت گردیده است. در حال حاضر تعداد محدودی از شرکت های فعال در این زمینه، محصول اروپایی عرضه می کنند که شرکت چشم سوم مفتخر است با دارا بودن نمایندگی انحصاری و رسمی گیت های ضد سرقت شرکت RAKO آلمان عرضه کننده یکی از این برندهای معتبر باشد. البته روش های مختلفی برای تحقیق اصالت محصولات شرکت هایی که ادعای نمایندگی برند خاصی را دارند، به شرح ذیل وجود دارد : مکاتبه از طریق email یا تماس تلفنی با شرکت اروپایی دارا بودن تائیدیه نمایندگی رسمی (Certificate) استعلام بارکد روی اجناس که امکان پیگیری اصالت را به مشتری می دهد.

cheshme3.com

قابلیت های سیستم های روز اروپایی و تفاوت های آن با سیستم های آسیای شرقی : نویز پذیری پایین و قابلیت فیلتراسیون امواج زائد محیطی : امروزه با توجه به رشد قابل توجه استفاده از دستگاه های بی سیم (Wireless) آلودگی امواج مخابراتی زیادی در محیط های مختلف وجود دارد که با توجه کارکرد سیستم های EAS در ردیف 8.2MHZ (RF) (امواج مخابراتی) ، نصب و راه اندازی این سیستم ها بدون فیلتر کردن نویز محیط ، امکان پذیر نیست و در دراز مدت کارکرد سیستم را دچار اختلال می کند . این قابلیت معمولا در برندهای چینی و متفرقه وجود ندارد. فاصله کارکرد مناسب : این سیستم ها در فاصله مشخصی با توجه به نوع تگ یا لیبل مورد استفاده ، کارکرد مناسبی خواهند داشت که برای مثال در سیستم تک آنتن ، سیستم های معمولی از هر طرف تا 90 سانتی متر را پوشش می دهند که سیستم RAKO تا 110 سانتی متر را می پوشاند و برای سیستم دو آنتن RAKO نیز فاصله گیرایی بین دو آنتن از کلیه سیستم های چینی و برخی برندهای اروپایی دیگر نیز بیشتر می باشد.

cheshme3

کارکرد همزمان چندین دستگاه در کنار هم : به دلیل تداخل ایجاد شده در کارکرد دستگاه ها در مجاورت یکدیگر معمولا شرکت ها برای جلوگیری از این امر از چندین فرکانس استفاده می کنند . اما محصولات RAKO آلمان به دلیل دارا بودن قابلیت Synchronization (هماهنگ سازی) نیازی به استفاده از چندین فرکانس را مرتفع ساخته، همچنین برای فروشگاه هایی که دارای چندین درب ورود و خروج در نزدیکی هم می باشند نیز بسیار مناسب است.

cheshme3ظاهری زیبا ، منعطف و مستحکم :

علاوه بر تمام پارامترهای فنی ذکر شده ، ظاهر این سیستم ها جزئی از دکور فروشگاه محسوب می شود و برای صاحبان فروشگاه ها دارای اهمیت است ، که با نگاه کلی تفاوت بارز بین محصولات این شرکت و اجناس با قیمت برابر موجود در بازار ملموس می باشد.

cheshme3

پشتیبانی و خدمات پس از فروش :

با توجه به اینکه سیستم های شرکت RAKO از تکنولوژی بالا و مطلوبی برخوردار هستند نیاز چندانی به پشتیبانی ندارند. در صورت لزوم با توجه به مشکلات غیر قابل پیش بینی که قالباً به علت بهره برداری نامناسب از آن می باشد این شرکت آمادگی دارد تا از طریق نمایندگان خود که از تکنسین های آموزش دیده هستند، در اسرع وقت اقدام به رفع مشکل و جلب رضایت مشتریان خود نماید.