دوربین مداربسته

دوربین مداربسته


دوربین های مداربسته:

دوربین‌های مداربسته معمولاً برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. این دوربین‌ها می‌توانند دوربین‌های ویدئویی یا دوربین‌های دیجیتال باشند.

امروزه برای حفظ امنیت و کنترل بهتر اماکن خود از سیستم های هوشمندی همچون دوربین مداربسته استفاده می کنند. دوربین مداربسته در اماکنی از قبیل فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، ادارات، پاساژها، بانک ها و بسیاری از اماکن دیگر استفاده می شود.

دوربین های مداربسته براساس شکل ظاهری و نوع کاربرد به صورت زیر می باشد:


دوربین مداربسته دام(
Dome): اصطلاح دام(Dome) به معنای گنبد است. همان‌طور که از معنای این دوربین‌ها واضح است اصطلاح دام به شکل بدنه این نوع از دوربین‌های مداربسته دلالت دارد. این دوربین ها بیشتر برای نصب بر زیر سقف طراحی شده است.


دوربین مداربسته باکس(
Box): اصطلاح باکس(Box) به معنای جعبه است. دوربین‌های باکس دوربین‌هایی با بدنه معمولاً مستطیلی شکل و پلاستیکی هستند که لنز آن‌ها به صورت جدا بر روی دوربین نصب می‌شود.


دوربین مداربسته بولت(
Bullet): اصطلاح بولت(Bullet)به معنای گلوله است. دوربین‌های بولت دوربین‌هایی با بدنه معمولاً استوانه‌ای شکل و عموما فلزی هستند.

دوربین مداربسته اسپید دام(Speed dome): دوربین‌های گردان را با نام‌های متفاوتی می‌شناسند بعضی از این نام‌ها عبارتند از Fast dome,Speed dome,PTZ. فرد میتواند با قابلیت دوربین های Speed dome سیستم های مدار بسته، دوربین را به هر جهتی که می خواهد بچرخاند.


دوربین های مینیاتوری:
 دوربین های مینیاتوری یا mini camera همانگونه که از نامشان پیداست دوربین های کوچکی هستند که بیشتر به عنوان دوربین های مخفی استفاده می شود.


دوربین مداربسته حرارتی(Thermal): دوربین‌های حرارتی یا گرمایی(Thermal)نوعی از دوربین‌های مداربسته هستند که تصاویر خود را به جای نور با توجه به شکل حرارتی محیط می‌سازند.


مقایسه محصولات (0)


دوربین مداربسته مدل AHD f2303

دوربین مداربسته مدل AHD f2303

دوربین مداربسته چهارکاریمدل AHD f2303 AHD/TVI/CVI/Analogاین دوربین ها از 4 تکنولوژی AHD ، TVI ، CVI و Analog پشتیبانی می کند.این سیستم امنیتی یکی از پیشنهاد های ویژه به شما عزیزان می باشد. برای سفارش این محصول و یا کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید.مشخصات کالاSensor(2MP AHD (A5رنگ کالا..

0تومان

دوربین مداربسته مدل AHD F4406 UTC

دوربین مداربسته مدل AHD F4406 UTC

دوربین مداربسته مدل AHD F4406 UTCAHD F4406 UTC AHD/TVI/CVIدوربین سه کاره این سیستم امنیتی یکی از پیشنهاد های ویژه به شما عزیزان می باشد.برای سفارش این محصول و یا کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید.مشخصات کالاSensor (4MP AHD (4603+8538Mرنگ کالاسفیدلنز  3.6mm 5MP جنسفلزیان..

0تومان

دوربین مداربسته مدل AHD S2404

دوربین مداربسته مدل AHD S2404

دوربین مداربسته مدل AHD S2404چهارکاره AHD/TVI/CVI/Analogاین سیستم امنیتی یکی از پیشنهاد های ویژه به شما عزیزان می باشد.برای سفارش این محصول و یا کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید.مشخصات کالاSensor(2.4MP AHD (Sony323+8536Eرنگ کالا سفیدلنز  3.6mm 3MP wideجنسمتالاندازه محصول 11245*8..

0تومان

دوربین مداربسته مدل AHD x2202 XM

دوربین مداربسته مدل AHD x2202 XM

AHD مخفف( Analogue High Definition ) است و به معنی دوربین مداربسته آنالوگ با کیفیت اچ دی می باشد. این تکنولوژی نسخه پیشرفته دوربین های مداربسته آنالوگ (CVBs) با کیفیت TVL است. در این نسخه از دوربین ها کیفیت تصویر بر پایه مگاپیکسل است. دو ویژگی مهمی که این محصول را نسبت به دوربین های مداربست..

0تومان

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)